Zmiany w SKO

Zamiana książeczek papierowych na elektroniczne konta

Drodzy Rodzice!

Nadchodzą zmiany w SKO

Coraz młodsze pokolenia na co dzień korzystają z nowych technologii. Nowe Szkolne Kasy Oszczędności to wyjście naprzeciw tym oczekiwaniom. Dlatego Rejonowy Bank Spółdzielczy postanowił poszerzyć swoją ofertę dla Szkolnych Kas o elektroniczne konto dla ucznia.

Będziemy odchodzić od książeczek papierowych, wiąże się to z tym, że jeśli ktoś nie zdecyduje się na konto elektroniczne nie będzie mógł oszczędzać w SKO.

W związku z tym prosimy o zastanowienie się i podjęcie decyzji czy chcą Państwo pozostać w SKO i dalej oszczędzać. Tylko zdecydowani uczniowie z wypełnioną deklaracją przez rodzica pozostaną członkami naszej Szkolnej Kasy Oszczędności.

Co się zmieni:

- uczniowie będą mogli przynosić pieniądze na SKO raz w tygodniu w wyznaczonym przez opiekuna dniu

- wypłata pieniędzy z tygodniowym wyprzedzeniem

- uczniowie będą mogli ściągnąć sobie aplikację na telefon (bezpłatnie) i w każdym momencie zobaczyć stan swoich oszczędności

- nie będzie książeczek papierowych

Na wszelkie pytania będziemy odpowiadać indywidualnie